türer çeviri hizmetleri

 

ceviri_anasayfaçeviri fiyatlarıtercüme_ilkelerimizingilizce tercüme sorularıtercüme insan kaynaklarıfaydalı çeviri linkleriingilizce çeviri kampanyalarıingilizce türkçe çeviri referansları

 

"Türkçe - İngilizce" Akademik Çeviri ve Medikal Çeviri konularında çevirmenler arıyoruz.

Çeviri özen isteyen bir iştir ve tercümelerde yapılacak en ufak bir yanlış müşterimizde telafisi çok güç olan kayıplara neden olabilir. Bu nedenle Türer Çeviri Hizmetleri tercümanlarını özenle seçer. Çeviri yapılacak metinler tercümanlarımıza uzmanlık alanlarına göre verilir. Çevirmenlerimizden tercümeyi zamanında ve özenli bir şekilde yapmalarını bekleriz. Çevirisi tamamlanan metinler çeviri alanında yılların birikimine sahip editörlerimizce kontrol edilir ve müşteriye öyle teslim edilir.

çeviri ik

  • Çeviri alanında kariyer yapmayı hedefliyorsanız
  • Çeviri konusundaki eğitiminize ve tecrübenize güveniyorsanız
  • Bildiğiniz ve çeviri yapacağınız yabancı dilin kültürüne de hakimseniz
  • Çeviride ihtiyaç duyulan esnek çalışma temposuna ayak uydurabilecekseniz

   çeviri anlaşma

Türer Çeviri Hizmetleri ailesine katılmaya uygun bir aday olabilirsiniz. Lütfen uzmanlık alanlarınızı da belirten özgeçmişinizi "CV" başlığıyla, info@turerceviri.com adresine gönderiniz. Sizinle en kısa sürede temas kuracağız ve çalışma şartlarımızı bildirdikten sonra, tarafınıza kısa bir deneme çevirisi göndereceğiz.