türer çeviri hizmetleri

 

ceviri_anasayfaçeviri fiyatlarıtercüme_ilkelerimizingilizce tercüme sorularıtercüme insan kaynaklarıfaydalı çeviri linkleriingilizce çeviri kampanyalarıingilizce türkçe çeviri referansları

 

TİTİZ ÇEVİRİLER

ZAMANINDA ÇEVİRİ TESLİMİ

TERCÜMEDE GİZLİLİK

çeviri titiz çeviri zamanında çeviri gizlilik

Yapılacak en ufak bir çeviri hatası bile müşterimizin kaybına yol açacağı için, ekibimiz tercümelerinde doğruluğundan emin olmadığı tek bir kelimeyi bile kullanmaz.

Çeviri projelerimizi asla müşterimizle belirlediğimiz teslim zamanından geç teslim etmeyiz. Zamanında teslim edemeyeceğimiz bir çeviri, tercüme işini almayız.

Müşterilerimizin çevirilerde ortaya çıkabilecek ticari sırları ve her türlü bilgileri kesinlikle gizli tutulur. Müşterimiz haberi ve izni olmadan çeviri referansları sayfamıza bile eklenmez.

     

ÇEVİRİDE UZMAN KULLANIMI

SÜREKLİ İLETİŞİM
MÜŞTERİYE SAYGI
çeviride uzmanlık çeviri iletişim çeviri saygı

Çevirileri gerçekleştiren çevirmenlerimiz ve editörlerimiz alanlarında deneyimli ve konularında uzman kişilerdir. Tercümelerde asla kalifiye olmayan eleman kullanmayız.

Türer Çeviri Hizmetleri olarak çeviri öncesinde, çeviri esnasında ve çeviri sonrasında müşteri ile daima iletişimde olur, müşterimizi çeviri sürecinden haberdar ederiz.

Büyük, küçük proje ayrımı gözetmeden her çeviriyi aynı titizlikle çeviririz. Tercüme ile ilgili müşterimizden gelen talepleri dikkate alırız.