Türer Çeviri

İlkelerimiz

Türer Çeviri Hizmetleri tercüme hizmeti verdiği her dilde konularında uzman olan çevirmenler ve editörlerden yararlanır.

Titiz Çalışmalar

Zamanında Teslim

Tercümede Gizlilik

Profesyonel Kadro

Sürekli İletişim

Müşteriye Saygı

https://turerceviri.com/wp-content/uploads/2023/02/ilkelerimiz.png

Türer Çeviri Hizmetleri

Türer Çeviri Hizmetleri olarak müşterimize her dil ve konuda profesyonel çeviri ve tercüme hizmeti sunuyoruz.

Titiz Çeviriler

Yapılacak en ufak bir çeviri hatası bile müşterimizin kaybına yol açacağı için, ekibimiz tercümelerinde doğruluğundan emin olmadığı tek bir kelimeyi bile kullanmaz.

Tercümede Gizlilik

Müşterilerimizin çevirilerde ortaya çıkabilecek ticari sırları ve her türlü bilgileri kesinlikle gizli tutulur. Müşterimiz haberi ve izni olmadan çeviri referansları sayfamıza bile eklenmez.

Sürekli İletişim

Türer Çeviri Hizmetleri olarak çeviri öncesinde, çeviri esnasında ve çeviri sonrasında müşteri ile daima iletişimde olur, müşterimizi çeviri sürecinden haberdar ederiz.

Zamanında Teslim

Çeviri projelerimizi asla müşterimizle belirlediğimiz teslim zamanından geç teslim etmeyiz. Zamanında teslim edemeyeceğimiz bir çeviri, tercüme işini almayız.

Çeviride Uzman Kullanımı

Çevirileri gerçekleştiren çevirmenlerimiz ve editörlerimiz alanlarında deneyimli ve konularında uzman kişilerdir. Tercümelerde asla kalifiye olmayan eleman kullanmayız.

Müşteriye Saygı

Büyük, küçük proje ayrımı gözetmeden her çeviriyi aynı titizlikle çeviririz. Tercüme ile ilgili müşterimizden gelen talepleri dikkate alırız.